Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire tartjátok be a...

Mennyire tartjátok be a kijárási korlátozást és a közterületen maszkhordást?

Figyelt kérdés

2021. márc. 20. 02:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
49%
A kijárási tilalmat betartom, hisz egyébként sincs hova menni este 8 után, közterületen a maszkot nem hordom.
2021. márc. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
91%
Én betartom mindkettőt. Kivétel csak ritkán van, amikor a munkám miatt a későbbi vonatot érem el, max 15 perccel haladom meg a nyolc órát, de van hivatalos engedélyem, h a lakcimem és a munkahelyem között utazhatok ilyenkor is
2021. márc. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Betartom, kivéve a maszkhordást, ha itt kertvárosban átmegyek a szomszéd utcába a nagyihoz. Itt az utcán szinte senki sem jár, szóval t*k felesleges lenne hordani (de a kezemben van, ha mégis belém akarna kötni valaki).
2021. márc. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen.
2021. márc. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
56%
Soha nem húzok maszkot, mikor éjfél után biciklizgetek💁🏻‍♂️
2021. márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
A közterületi maszkhordást sokszor elfelejtem ha sietek. Csak akkor jut eszembe ha maszkos embert vagy rendőrt látok, de mivel egy csomószor olyan helyen megyek ahol nincsenek gyalogosok az utcán, van hogy fél órát is maszk nélkül sasszézok.
2021. márc. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
61%

Általában alszom a kijárási korlátozás alatt, és van kutyám is.

A maszkot még néha elfelejtem felvenni, de jobban odafigyelek, és már kezdem megszokni.

2021. márc. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 everlight ***** válasza:
76%
Nem tartom be,nincs minden utcán rendőr 0-24 órában.Eleve nem lehetne elvárni minden baromságot.
2021. márc. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
91%

A kijárási tilalmat betartom, nem is nagyon lenne hova menni, max. 9-ig. De fél-1 óra miatt nem éri meg kockáztatni a büntetést.


Közterületi maszkhordást nem tartom be egyáltalán, attól nagyobb hülyeséget el sem tudok képzelni, mint az üres utcán maszkot hordani. Nem egy metropoliszban élek, ahol egymás seggébe érnek az emberek, hanem egy megyeszékhelyen, ahol az utcán kb. 5-10 percenként jön valaki szembe, azt is simán el lehet kerülni nagy ívben. Eddig 1-2 alkalommal volt csak rajtam. Egyszer, amikor a szomszéd lépcsőház előtt állt két rendőr, én meg 2 méterre mentem el mellettük, gyorsan felvettem, jobb a békesség.


Vírusimádók, lehet lepontozni.

2021. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 everlight ***** válasza:
75%
9.A vírus imádók megnevezés téves,inkább gyáva hiphohonderek.
2021. márc. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!