Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most mi a helyzet a korlátozás...

Most mi a helyzet a korlátozásokkal? két hétig voltak csak?

Figyelt kérdés

2021. márc. 20. 13:43
1 2
 11/12 aKerZso válasza:
Igen, a boltzár még fennáll (egyesek, még maguk a boltosok sem tudnak sok információt, hogy meddig). Annyi lazítást hozott a kormány, hogy nyolc óra helyett csak tíztől van kijárási tilalom,illetve a boltok némelyikének (már ami nyitva lehet) nem kell hatkor bezárni. Egészen kilencig nyitva lehet, ha indokoltnak gondolja a tulajdonos.
2021. márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 aKerZso válasza:
A papírtboltot és a szemüvegest meg nem tudom hogy maradhatott nyitva... Ugyanis csak az élelmiszert árudító üzletek, mezőgazdasági boltok (hogy a gazdák munkája ne ütközzön akadályba), a trafikok (dohánybolt), és a lottózók lehetnek nyitva eredeti rendelet alapján. Aztán, hogy azóta mi változott, azt már nem tudom. Kezdek én is lassan belekavarodni abba, hogy mit szabad, mit nem.
2021. márc. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!