Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről? :S...

Mi a véleményetek erről? :S (fiatalkori káros szenvedélyek)

Figyelt kérdés

Tiszakécskén egy testvérpáros, akik 14, meg 15 évesek, két hónapja drogoznak (mellette tavaly detoxban voltak, annyira piálnak, illetve durván cigiznek)

A héten, valamelyik nap, dupla adagoztak, és az egyik tesónak, azt hiszem a fiatalabbiknak leállt a szíve. Kihívták a mentőket, újraélesztették, most mély altatásban van intenzíven, és 8szor élesztették újra.

Náluk a minimum 2-3doboz erős cigi fejenként, illetve a szüleiknek kocsmájuk van, kitudja mennyi piát fogyaszthatnak.

Lehet rossz helyre írtam, de szerintem szánalmas amit csinálnak, főleg, hogy kb 12éves koruk óta cigiznek, úgy köhögnek, szerintem már tüdejük sincs.

Mi a véleményetek erről ?

Szerintem itt sok mindent a szülő elrontott.

Illetve rendőrségi ügy lesz belőle, mert már büntethetőek.


2010. aug. 19. 13:08
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Ha ilyen barmok, akkor meg is érdemlik. Szülök: Későn fognak kapcsolni, vagy egyszerűen lesz@rják.
2010. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
milyen drogot hasznaltak? mert nm mind1 bar megerdemlik!
2010. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, ha a szülő ráhagy mindent a gyerekre, akkor elkanászodnak, és ez lesz belőle.

30évesen olyan roncsok lesznek mint egy 80éves, ha megérik egyáltalán.

2010. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Arról nincsen még infóm, de állítólag öngyújtógázt is szívtak.
2010. aug. 19. 13:20
 5/15 A kérdező kommentje:
Annyit tudok még, hogy a doki azt mondta, ha túl éli, akkor 15% esély van rá, hogy életképes ember lesz belőle... durván tönkre vágta magát... de meg is érdemli, ha ilyen h_lye
2010. aug. 19. 13:22
 6/15 A kérdező kommentje:
amúgy valami b betűs drogot emlegettek.
2010. aug. 19. 13:25
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább a szülő a hülye! 12 évesen még a szülőnek kell figyelni a gyerekre, sőt, még 17 évesen is! Ha egy 12 éves gyereknek hagyja, hogy cigizzen, később drogozzon, igyon, akkor a szülő az elítélendő! Már csak azért is, hogy kisebb korukban nem tanította meg a gyereknek, hog az rossz. Mert a gyerek csak kihasználja a korlátlan szabadságot. De ha meg van nevelve, és van elég esze, akkor tudja, hogy ez nem jó, és hiába mgteheti, nem teszi!
2010. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Amúgy én 13éves vagyok, de totál kiborultam, nekem a fejemben meg nem fordulna az ilyen.
2010. aug. 19. 13:28
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
hmm... mindenki azt csinál magával amit akar. ő teste. ha élvezi csinálja... aztán majd 30évesen ha megéli majd a kórházban elgondolkozik lehet utolsó napjaiban h kelle-e ez neki... te meg majd akk a gyerekedet tanítod biciklizni :)
2010. aug. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
és nem is gondoltam h ilyen barmok vannak innen nem mesze :D
2010. aug. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!