Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális hogy sok a fülzsír a...

Normális hogy sok a fülzsír a fülemben?

Figyelt kérdés
És nem is teljesen egyforma színe van a két fülemben. Picit néha viszket, de csak ritkán, viszont zavaró hogy nem egyforma színű, illetve hogy sok van belőle. Nem járok strandra, uszodába, és semmi olyan szokásom sincs, ami miatt magyarázatot látnék erre a dologra.
2021. márc. 20. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Fejhallgatót sem használsz?

A fülzsír termelődése, egy teljesen természetes védekezési mechanizmusa a szervezetnek, a hangos zajok ellen.

2021. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem használok azt sem, illetve tényleg csak nagyon ritkán.
2021. márc. 21. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van (extrém sok fülzsír), állítólag van aki ilyen és kész. Amíg az irodában dolgoztam sokat volt rajtam fülhallgató, most már kb. 1 éve itthonról dolgozom (füles nélkül), semmi különbség. Reggelente audispray-jel ki szoktam mosni, másnap reggelre megint teli van. Amíg nem takarítottam, sokszor összeállt ilyen sötét színű kemény ragacsos masszává és volt hogy teljesen el is dugult tőle a fülem.
2021. máj. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!