Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Covid, táppénz, hogyan is...

Covid, táppénz, hogyan is működik?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, 2 hónapja kezdtem az első munkahelyemen, még a próbaidőmet töltöm. A párommal egyszerre lettünk betegek, de nekem fejfájáson kívül semmi bajom nem volt. Neki volt láza is, és ma pozitívat tesztelt. Holnap én is beszélek az orvosommal, hogy küldjön tesztre engem is. Ha pozitív lesz akkor is kiírnak táppénzre úgy, hogy már semmi bajom nincs? Az ugye nem számít, hogy próbaidős vagyok még csak? Elnézést, de egyszer sem voltam még beteg amióta a felnőtt orvoshoz járok, nem is ismerem őt és nem tudom hogy működik ez a táppénzre kiírás.

2021. márc. 21. 10:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha holnap beszélsz az orvosoddal hogy küldjön tesztre akkor beszéld meg vele. Nem fog tesztre küldeni ha jól vagy, erre nincs kapacitás. Lehet hogy táppénzre sem ír, úgyhogy inkább a munkahelyeddel beszélj hétfőn reggel hogy mi legyen, mert gondolom nem fogsz így hétfőn bemenni. Lehet hogy ők fizetnek tesztet is.
2021. márc. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!