Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pontszerű bevérzések az ujjamon?

Pontszerű bevérzések az ujjamon?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyjából 1/1,5 hónappal ezelőtt észrevettem, hogy pár ujjamon pontszerű bevérzések vannak. Először arra gyanakodtam, hogy az 1 hónapja elvégzett műkörmös suliban allergiás lettem vagy irritációt vált ki amikor porcelán anyaggal dolgozom. Ekkor viszkettek is az ujjbegyeim, gondoltam a vakarástól is lehet véraláfutásos. A bőröm egyébként sima vakarástóp is képes elég könnyen bevérezni, egy nem erős de nem is gyenge combvakarás után másfél-2 hétig lila az adott részen a bőröm ugyanúgy pontszerűen. Nyilván ennek a nagysága attól függ mekkora területet ért az inger. Viszont most a legutóbbi porcelános körömkészítésem óta eltelt 1-1,5 hét és a középső ujjaim végén megint megjelentek a pöttyök. Most nem viszketnek se semmi, csak úgy vannak. Tehát nem hiszem, hogy a legutóbbi körmözéstől lenne. Tavaly egy kis baleset miatt vérvételem volt évvégén, de nem általános, itt más dolgokat néztek, nem mint az sztk-ban. Abból az derült ki, hogy a véralvadásom nem tökéletes, nem volt minimális az eltérés, de úgy gondolom ha súlyos lett volna akkor váltanak velem pár szót, de nem tették. Ha tartós marad az állapot természetesen felkeresem az orvost, de addig hátha valaki tud erről valamit vagy esetleg tapasztalt magán hasonlót. Még annyi, hogy mostanában csak a középső ujjamon látom ezt, amíg tartott a körmössulim volt, hogy 3 ujjamon is bevérzések voltak. Semmilyen inger nem éri csak külön a középső ujjamat, nem értem miért csak azon van. És most főképp a bal kezemen. Szerintetek ez normális?
2021. márc. 21. 23:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Fotozd le! Keress rá: angióma. Hasonlít erre? Milyenek a GPT a GOT és az AlkP értékeid a vérvételben? Mennyi a trombocita és a protrombin?

Mit eszel?

2021. márc. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!