Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sürgős! Ezekkel a tünetekkel...

Sürgős! Ezekkel a tünetekkel hova forduljak?

Figyelt kérdés

Mi lehet ez? Csontfájdalom a sípcsontban, combcsontban, tenyérben, alkarban, izületi fájdalmak, nem múló nátha, aluszékonyság, rossz közérzet?

Az állam alatt két nyirokcsomó nagyon megduzzadt, viszont nem fájnak. A jobb térdhajlatom is megduzzadt, ami erős nyomásra érzékeny csak (beszúr a vádliba). Ezen kívül ma hirtelen mind a két kézfejem bevérzett pontszerűen. A számban fogmosás után órákig vér / vas íz van.


Ezek a tünetek két és fél hete kezdődtek. Először aluszékonyság, majd megfázás, később végtagfájdalmak, stb. Nagyon aggaszt. Volt már valakinek hasonló? Mi lehet ez? Háziorvost telefonon kell értesíteni a covid miatt? Egyáltalán fogadni fog (meg vagyok fázva, így nem zárható ki a vírus sem)?


A válaszokat előre is köszönöm.



2021. febr. 13. 21:29
 1/5 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Ez a Covid virus egyik jellemzô tûnetei! Maradj otthon, hivnod kell a Körzeti orvost és az intézkedni fog a tovàbbiakban!
2021. febr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Valamilyen vírusos nyavajád van valószínűleg. Hétfőig sok pihenés, sok folyadék, hétfőn pedig beszélj a dokiddal, mi legyen.

Jobbulást!

2021. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Hívd fel a háziorvosodat.
2021. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak kicsit megijedtem, hogy mi lehet ez, mert még sose volt ilyen, ha elkaptam valamit. Hétfőn bepróbálkozom.

2021. febr. 13. 21:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Mizu?
2022. nov. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!