Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki hogy áll hozzá az oltás...

Ki hogy áll hozzá az oltás témához? Hogy viszonyulsz a másik oldalhoz ha beadatod/nem adatod be? (Tiszteletteljes, nyugodt válaszokat várok!)

Figyelt kérdés

Nem is feltétlenül, hogy beadatnád-e vagy sem. Inkább az érdekel, hogy ha valaki pont a te nézeted ellenkezőjét gondolja, hogy állsz hozzá? Ha beadatod, hogy állsz ahhoz, aki nem akarja? Ha nem akarod, hogy állsz ahhoz aki be akarja adatni?

(Én úgy állok hozzá, hogy elfogadom a döntését és tiszteletben tartom, noha tudom hogy ellenkező a véleményünk, nem akarom rátukmálni az ellenkezőjét, de elvárom a kölcsönös elfogadást.)


((Mindenkit kérek tiszteletre, nyugalomra és higgadt hangnemre!!!))



2021. márc. 22. 00:43
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
93%

Beadatom én is mert érettségi után mentőzni szeretnék.


A többi ember nem érdekel, aki be adatja be, aki nem az nem.

2021. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
58%

Szlávik János: "Akár egy magyar vírusmutáns is kialakulhat."


"...ez azért következhet be, mert a koronavírus folyamatosan változik és próbál kiszabadulni VÉDŐOLTÁS fogságából."


[link]


Magyarul a mutáns, a védőoltás MIATT alakulhat ki! Amire aztán majd újabb oltás kell, amire aztán újabb, amire aztán újabb...


Már nyíltan elismerik, hogy igaz, hogy a vakcina szart se ér, de legalább beteggé tesz és mást is fertőzhet az ember. Mi a francért nem veszi már észre mindenki?

2021. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
67%
Oltassa be mindenki magát aki szerint hatékony az oltás. Ha hisz benne hogy hatékony amivel beadatta magát akkor mégis miért retteg tovább?
2021. márc. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
60%
Szia! Én nem adatom be. Egyelőre semmiképp. Szkeptikus vagyok az oltással kapcsolatban. Ameddig nem látok hosszú távú eredményeket, nem teszem meg. Majd meglátom később
2021. márc. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
29%
A szkeptikus csak annyit pöttyentsen be gugliba, hogy "israel covid cases". A grafikonon egyértelműen látható, hogy az oltás gyönyörűen működik, hamarosan szabadulunk a jarványtól.
2021. márc. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó, csakhogy te nem azt a statisztikát nézed, amitől 34-es tart.
2021. márc. 23. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
9%

#33

Én pl. attól "rettegek" tovább, hogy a nem oltható szeretteimet semmi nem fogja védeni, ha valóban rányitjuk az országot az emberekre 2-3 millió beoltottnál. :(

Erre még mindig nem tudott megnyugtató választ adni nekem egy "oltásellenes" se, hogy az ilyen emberekkel mi lesz, mi fogja őket védeni.

2021. márc. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
41%
37. Nem az ő szerettei, így magasról leszarja, hogy a másikéval mi lesz. Ez a járvány tökéletesen megmutatta, hogy milyenek az emberek és hogyan állnak a másikhoz, a társadalomhoz meg úgy általában a felelősségvállaláshoz. Nekem iszonyú nagy csalódás volt.
2021. márc. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
0%

#38

Pontosan ugyanezt érzem. :(

2021. márc. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
9%

#32


A Szlávik által mondottak kissé félreérthetők.


Tegnap hallgattam egy kb. egy órás előadást a SARS vírusok mutálódásáról.

Az előadás 90 %-a átlagembernek túl tudományos volt. A végén azért összefoglalta a lényeget.


Tehát:

A vírusok a vakcináktól függetlenül mutálódnak. Épp úgy a SARS (Covid) is.

A jelenlegi vírusok ellen a jelenleg gyártott vakcinák 70-95 %-ban hatásosak. Az új mutációk ellen a fejlesztők folyamatosan módosítják a vakcinákat. Éppen úgy, ahogy az influenza különböző változatai ellen is évente módosított vakcinákat állítanak elő.


Ezzel együtt a korábbi vakcinák is nyújtanak valami védettséget -kevésbé súlyos lefolyást- a betegség ellen. Ezért rettentő fontos, hogy az emberek minél nagyobb %-a, minél gyorsabban megkapja az oltást.


Itt az előadásban ismét rengetek szakkifejezés volt az immunrendszer működéséről, T-sejtekről, stb., amit nem tudtam követni.


Tehát mutációk védekezés nélkül is kialakulnak, csak az immunrendszer kevésbé ismeri fel a támadást.

2021. márc. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!