Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 hónap covid után ez normális?

1 hónap covid után ez normális?

Figyelt kérdés
Február 25.én lettem pozitív.. Láz, fejfájás, hasmenés, hányinger, köhögés..Kértem a kórházba időpontot mert orvos nem látott az elmúlt 1 hónapban csak jó lenne tudni hogy normális e ez a dolog vagy sem... Kardiológia 2 hónap várakozás...tudom hogy van akinél hosszan elhuzodik a dolog így 1 hónap után a nehéz légzés érzése (ami csak akkor van ha aktív vagyok) normális? A többi tünet elmúlt, köhögés sincsen már vagy 2 hete, néha a hasam vacakol de az nem vészes. Ez a séta közbeni nehéz légzés aggaszt. Másnak is megmaradt ez 1honappal a pozitív teszt után is? Voltatok kardiologián?

2021. márc. 22. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Megmaradhat egy, de akár több hónappal a betegség után is, mostanában elkezdték ezt poszt-Covid szindrómának nevezni. Majd fokozatosan biztosan jobb lesz.
2021. márc. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Novemberben lett pozitív tesztem. Azóta is megvan a hát és mellkasfájfalom amikor kifújom a levegőt. Hol felerősödik, hol enyhébb vagy nincs is. Múlthéten megfáztam, az megint rámehetett, néha azt éreztem leszakad. Ha majd újra lehet menni orvoshoz akkor kérek egy beutalót a post-covid ambulanciára
2021. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mellkasi fájdalmon mit értesz? Nekem is szokott "szúrni" a szívem környékén persze ez már lehet stressz is vagy covid is... Nyilván el dönteni nem lehet...hátam nekem is szokott fájni de masszőr is vagyok így azon egyik kollégám szokott segíteni és nagyon jó neki! Ha találsz ebben a helyzetben egy svéd masszőrt akkor az jót tesz az én tapasztalatom szerint :)
2021. márc. 22. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!