Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig lehet kimutatni a...

Meddig lehet kimutatni a cracket és a biofüvet (JWH) vizeletmintáról?

Figyelt kérdés
Holnap mennem kell vizelettesztre és 2 hete biofüvet szivtam 3 hete meg cracket. Szerintetek kimutatják? Azt mondta a rendőr hogy azt is kifogja mutatni miket ettem ittam.. Kicsit parázok szerintetek mi lesz?

2021. márc. 22. 16:17
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

"Vagy nem attól függ hogy mennyit szivtál?"


Nem. Attól függ hogy legalább 3 napja tiszta vagy-e már?


"A dilerem valami sárga rögös port áztatott be acetonba és azzal fujta le a házi dohányt."


A JWH-k fehérek voltak. Ez jó eséllyel a bika volt :D

2021. márc. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Mia??? Mi meg a bikától féltünk hogy mi biztos nem fogjuk szivni. LOOOOOL
2021. márc. 23. 06:10
 23/43 anonim ***** válasza:
Ha sárga volt akkor szinte biztos hogy az volt. Minden estere nem kell tőle félni. Ha jól van hígítva akkor nem olyan veszélyes :)
2021. márc. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
De nagyon beálltunk tőle a fejemet nem éreztem hangok voltak a fejemben mikor becsuktam a szemem brutál volt.. Tisztán szivtuk mindig.
2021. márc. 23. 06:14
 25/43 A kérdező kommentje:
Egyszer kétszer hánytam sugárba akkor az olyan volt mintha arra a pillanatra meghaltam volna.
2021. márc. 23. 06:15
 26/43 anonim ***** válasza:
Hát csak nem mind1 hogy 1g tiszta hatót mennyi dohányra fújják rá. A bikából min 50 de inkább 75 grammra kell. Ha viszont nem okozott rosszul létet, ájulást - akkor az még messze lehetett az élet veszélyes dózistól. Minden esetre vigyázni kell vele, mert itt-ott felhalmozódhat a ható anyag..
2021. márc. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Biztató.. Na mind1 8ra kell mennem kb 9re itthon leszek majd irok mi volt.
2021. márc. 23. 06:18
 28/43 A kérdező kommentje:
Amúgy persze fel volt oldva természetesen.
2021. márc. 23. 07:16
 29/43 A kérdező kommentje:
Annyi volt, hogy megmertek a pulzusom meg a vernyomasom, magassagom es sulyomat. Be kellett csuknom a szemem es egyenesen oda menni az orvoshoz. Ki kellett nyujtani a kezem es a mutatoujjam az orromra rakni. Utana be kellett menni a wcbe a rendorrel es bele kellett egy kb 1 decis muanyag palackba pisilni. Ennyi volt. Azt mondtak elviszik laborba remelem negativ lesz. :/
2021. márc. 23. 09:23
 30/43 A kérdező kommentje:
Szerintetek mi lesz?
2021. márc. 23. 09:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!