Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig lehet kimutatni a...

Meddig lehet kimutatni a cracket és a biofüvet (JWH) vizeletmintáról?

Figyelt kérdés
Holnap mennem kell vizelettesztre és 2 hete biofüvet szivtam 3 hete meg cracket. Szerintetek kimutatják? Azt mondta a rendőr hogy azt is kifogja mutatni miket ettem ittam.. Kicsit parázok szerintetek mi lesz?

2021. márc. 22. 16:17
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:

A crack vizeletbol csak par napig mutathato ki, de pl. a szortuszokbol honapokig, akar evekig (!).


A 'biofu' az kb. barmi lehet, akar gazolajba aztatott patkanymereg is, de csak az tudja megmondani aki kutyulta, igy aztan a kimutatmatosaga is kerdeses.

2021. márc. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Cracket kb 25iken szivtam mult honapba biofuvet meg 6ikan utoljara. Nagyon felek..
2021. márc. 22. 16:39
 3/43 anonim ***** válasza:
Hát... kellett neked! Előbb gondolkozni kéne :)
2021. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
De a biot meddig mutatjak ki kb?
2021. márc. 22. 17:33
 5/43 anonim ***** válasza:

Latom, sokat felfogtal a valaszbol... Ugyis akkora hulye vagy hogy mire odajutsz, megint szivni fogsz valami sz*rt es akkor nem a harom hettel ezelotti fogyasztas lesz a gond.


Van mitol felni, remelem meg is fognak vele, aztan enekelhetsz hogy kitol vetted.

2021. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
7 ezerért vettem 1 gramot
2021. márc. 23. 05:40
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
7, Azt nem hinném hogy az volt. A crack súlyra nehezebb mint a kóla (por) de egy g abból is itthon kb 25 e. 7 ezerért ha magadnak főzöd is annyi jön ki amit 1 izmos slukkra le tudsz szívni. Aztán sziasztok egy negyed órára :D
2021. márc. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Előbb olvass utána.. A kokainnal kevered.
2021. márc. 23. 05:46
 9/43 A kérdező kommentje:
De akkor nem tudom mit szivtam.. A lényeg hogy azt éreztem hogy én vagyok a világ legboldogabb embere mentem volna bulizni. A pupilla elfedte a szemszinemet olyan tág volt. Felvoltam pörögve mintha megittam volna egy jópár karton energiaitalt. Utána kb 20 perc múlva depis lettem tőle.
2021. márc. 23. 05:48
 10/43 anonim ***** válasza:
Szerintem te olvass utána. A kólából csinálják a cracket. Lényegében szabad bázisuvá teszik, hogy felszívódjon a tüdőbe szívva is. A tüdőn keresztül ugyanis nagyon gyorsan felszívódik a füst. Ennél csak akkor csak akkor jut gyorsabban be a szervezetbe ha úgy lövik be intravénásan. Viszont a hatás nagyon hasonló..
2021. márc. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!