Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A gyermekeket be kellene...

A gyermekeket be kellene oltani Covidra?

Figyelt kérdés

Egy propaganda fake-news csatornán van egy ilyen kérdés. Mivel eléggé felkapott a téma, gondoltam megkérdezem, hogy hiteles eredményt kapjunk.


PROBLÉMA : Az angol mutáns a gyerekeket is szereti. Nagyon veszélyeztetett minden fiatal korosztályú nebuló. Az általános pedig 19-én myit. A pedagógusok mellett be kellene oltani őket is ez nyilvánvaló. Sokan ellenzik, nem tudom miért hiszen minden gyermek kap védőoltást pestisre,kolerára,TBC-re stb. Az miért nem baj akkor?



2021. márc. 28. 20:23
A kérdező szavazást indított:
Igen. Be kellene oltani a gyermekeket is
Nem. Nem kellene beoltani őket
24 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem. A gyerekeknek semmi komoly bajuk nem lesz a covidtól, de az oltás hosszú távú mellékhatásairól semmit nem tudunk, és a rövid távúakról szóló tapasztalatok sem túl biztatóak. Még a felnőtteket is kockázatos ezekkel oltani.
2021. márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Nyár közepén negyedik hullám várható...
2021. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

1: "A gyerekeknek semmi komoly bajuk nem lesz a covidtól"


A brit mutánsra ez nem igaz. Frissítsd ismereteidet!

2021. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Azok az oltások 5-10 évig tesztelték, nem 6 hónap alatt kidobták a piacra..


Virológus válasza, hogy beoltatná-e magát, próbál kitérni a válasz elől, a riporter rászól, hogy nem ez volt a kérdése, utána meg kínosan vigyorog és megint elkezd hebegni-habogni...naaa ? 😳


[link]

2021. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

Én sokáig nem voltam visszahúzódó típus. Szóval emlékeim szerint egy oltástól, vagy a fogtömés mérgezésétől lettem autista. A környezetem nem tudja, hogy az lettem, mert ügyesen titkolom (nem fér be az agyam a fejembe), de nem tudom máshová tenni...Na jó nem gondolom komolyan, csak ha többen vagyunk így és más is jelentkezik. Ezért osztottam meg, ezt a magas gondolatot :D

De most tényleg, ha nem igaz, akkor miért találnak ki mindent az emberek?

Lehet féltek tőlem...Sőt biztosan...Minden miattam van...

2021. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
#3 A brit mutáns nem létezik.
2021. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#3


A Flu is veszélyes...pár éve én is bent voltam 11 évesen, tüdőgyulladással...

2021. márc. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Egy mindössze vészhelyzeti engedéllyel rendelkező kísérleti fázisban levő génterápiás eljárásról beszélünk aminek a rövid és hosszútávú hatásai tekintetében is teljes büntetőjogi felelősséget követeltek a gyártók. Milyen ember az aki hozzájárulását adni nem képes kiskorúak sőt csecsemők szervezetébe juttatna ilyet??
2021. márc. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!