Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Következtethetek megcsalásra?...

Következtethetek megcsalásra? Vagy ez kialakul anélkül is?

Figyelt kérdés

A nemiszervem tövénél kialakult egy karfiol szerű rizs szem nagyságú kelés, ha jól informálódtam akkor HPV és Condyloma a helyes megnevezése.

Kérdésem, hogy megoldható-e otthoni kezelés, és hogy van e rá esély, hogy a párom mástól kaphatta el, és úgy adta át nekem? Vagy ez ettől függetlenül is megtörténhet? Esetleg lehet e itthoni kezeléssel eltávolítani? Gondolok kenőcs esetleg gyógyszerre. Az aktus ovszer nelkul tortenik mindig zarojelben.

Koszonom a valaszolat elore is!



2021. márc. 30. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Zárójelben szexeltek? Pedig az meg kéne, hogy védjen. :D


Komolyra fordítva a szót, kialakulhat anélkül is tudtommal, hogy a párod megcsalna.

2021. márc. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp menj el orvoshoz vele, ne otthon próbáld kezelgetni! Azt, hogy mi ez egyáltalán, orvos mondta, vagy annak is te néztél utána? Úgy tudom, h bizonyos fertőzések akár előző kapcsolatból is át tudnak kúszni, olyan is van, amit medencében is össze lehet szedni, de persze, megcsalás is lehet. Függ attól is, hogy mi ez, de azt orvos tudja megmondani.
2021. márc. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Üdvözöljük Rák bácsit. :)
2021. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!