Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez csak bemeselem magamnak...

Ez csak bemeselem magamnak vagy tenyleg elkaptam a virust?

Figyelt kérdés

Holnap kapom meg a Pfizer vakcinat, viszont ma delutan ota olyan furan erzem magam. Mintha beteg akarnek lenni. Megmertem a lazam, ami 36.5.

Vagy mar a felelem miatt erzem igy magam vagy mert alig ittam ma vizet?

Nem tudom, hogy igy is vegyem e be a vakcinat, nehogy utana meg rosszabb legyen.

Tanacstalan vagyok.....


2021. márc. 31. 19:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Pont, hogy nem paraztam. Teljesen nyugodt voltam, egesz nap meloztam. Raadasul egyedul megyek oltasra es nem lesze velem senki itthon (igy jott ki a lepes). Szoval tenyleg nem paraztam. Most delutan jott ram ez a fura erzes. A tuktol meg nem felek, mar gyerekkent se tartottam tole.
2021. márc. 31. 20:03
 12/18 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, kérdező? Túl vagy az oltáson?
2021. ápr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igen tul vagyok, viszont nem erzem valami jol magam. Ahogy haza ertem eszmeletlenul fajni kezdett a fejem es az izuleteim is, mint akit szetvertek. Nem tudom, hogy algopirint lehet bevenni ilyenkor? Mert valaki azt mondta, hadjam, mert nem lehet tudni, hogyan reagal a vakcinaval a gyogyszer. De nem birom ki, annyira faj a fejem, hogy hanyingerem van. Ti mit tanacsoltok?
2021. ápr. 1. 19:06
 14/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom:( Amúgy ki mondott neked olyan hülyeséget hogy nem vehetsz be Algopyrint? Az oltás betegtájékoztatójában is ott van hogy lehet fájdalom-és lázcsillapítót alkalmazni az oltás után ha szükséges.
2021. ápr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Beadtak a vakcinat aztan kuldtek is ki, igazabol semmit sem mondtak, hogy mit lehet es mit nem. Meg is lepodtem rajta.
2021. ápr. 1. 19:29
 16/18 anonim ***** válasza:
Az szép. Sok dokinak nem kenyere a betegtájékoztatás. Itt meg le kell ülni a dokinál oltás után, megvan mennyi ideig nem mehetsz el , hogy kiderüljön, mutatsz-e allergiás reakciót.
2021. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Jelentem jobban vagyok mar. A fejem mar nem faj, annyi, hogy meg nem tervezem lefutni a maratont, gyengenek erzem magam.

Koszonom a tanacsaitokat! Szurkolok nektek, ha ti is megkapjatok.


Udv.: Egy pedagogus

2021. ápr. 2. 14:44
 18/18 anonim ***** válasza:
Örülök kérdező :) Jobbulást!
2021. ápr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!