Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy skizo legyek vagy csak bemesélem magamnak?

Figyelt kérdés
Mindig is hipochonder voltam minden betegség tünetét tudtam provokálni amiktől féltem. Pár napja rátaláltam a skizofréniára és persze átolvastam a tüneteit amik nekem még soha nem voltak. DEE azóta csak ilyenek kattognak a fejemben hogy mivan ha egyszer elszakadok a valóságtól, mivan ha csak képzelődök és ez nincs is ott vagy ha hallok valamit 2x ellenörzöm neme haluzok. Ja és a derealizacio/perszonalizaciorol is olvastam, utána azon nyomban idegennek éreztem mindent mert csak ezen kattogtam/kattogok. Szerintetek csak beparáztattam magam? Egésznap ez jár a fejemben, hogy megőrülök 1x és skizofrén leszek..

2019. jan. 1. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Állítolag hogyha meg tudod csiklandozni magad (mármint,hogy tényleg kitörjön belőled a nevetés) skizo vagy. Próbáld ki
2019. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nemtudom ez milyen módszer de magam nem tudom :DD
2019. jan. 1. 17:29
 3/9 A kérdező kommentje:
Még valaki válaszoljoon
2019. jan. 1. 21:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon akarsz menj el orvoshoz. De szerintem csak bemeséled. Írtad is h hipohonder vagy....

Figyelj, hallottál már cukorbetegségről? Olvass utána a tüneteinek és ha pár nap múlva produkálod őket akkor tuti a skizofreniaval is ezt csináltad.

2019. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mostmár biztos vagyok bemesélem mert csak mióta utanaolvastam keresem a tüneteket. És ez mindennel így volt, havonta más betegségtől félek :))
2019. jan. 2. 20:00
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és a cukorbetegsegrol ahogy elolvastam már 4 tünetét magamnak tudtam szóval nopara szerintem. A másik hogyha skizofrén lennék szerintem a környezetem is levagta volna eddig. A másik ha jol tudom a skizok nem félnek hogy skizok lesznek. :DD
2019. jan. 2. 20:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Na látod nincs semmi bajság. 2. válaszoló voltam.
2019. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg nyugodtam szerencsére :D
2019. jan. 2. 22:54
 9/9 anonim válasza:
szerintem sem skizo :D csak hipohonder vagy! figyi próbáld meg úgy felfogni, hogy nagyon kevés olyan ok van, amitől hirtelen meg tudsz halni! és amik ilyenek (pl szívroham, stroke) azokat is sok esetben túlélik! Szóval ha valamilyen tünetet észlelsz magadon, akkor ne gondold azt hogy Te jó tuti végem van, hanem csak nyugtázd, hogy oké, ezt most figyelem pár napig, hogy elmúlik-e és hogyha nem, akkor pedig elmész az orvoshoz, aki majd megmondja, hogy mi a probléma :) sok esetben sokkal banálisabb dolog, mint amire mi gondolnánk! és a legtöbb betegségre ma már létezik gyógymód :) szóval no para és ne feledd: Az öndiagnózis veszélyes xD
2019. jan. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!