Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Még nőhetek? Apa 192 cm anya 165.

Még nőhetek? Apa 192 cm anya 165.

Figyelt kérdés

Én perpill 171-2cm vagyok, pár hónappal ezelőtt 170 voltam. Szeretnék még nőni pár centit hogy elkezdhessek modellkedni viszont aggódom hogy nem növök tovább. Röplabdázom is meg figyelek nagyon a vitamin bevitelre. Lehetek még 175 cm?

(Lány vagyok amugy)16



2021. ápr. 2. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Még nőhetsz 1-2 centit 24 éves korodig. De ha nem, akkor se bánkódj.

Fogadd el magad. Teljesen normális a magasságod, akár modell is lehetnél. Az arányok a fontosak. Hosszú lábú, hosszú derekú, hosszú nyakú lehet akár 17

2021. ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
172 centi is. Bocs, véletlenül előbb megnyomtam. :)
2021. ápr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehetsz, de nem biztos sajnos.


Első, nem, nem csak az arányok a fontosak, ADOTT magasság KELL. Kérlek, ne terjessz fals infókat, mert ezeknek hála tudnak lehúzni, átverni a kamu cégek sok naiv lányt. 172 cm a nagyon-nagyon legalja határ, az ekkora lányokat sokszor fel sem veszik vagy ha igen, alig kapnak munkát, mert pl kifutóra nem alkalmasak, oda 175+ kell. Szóval de, nagyon is fontos a konkrét cm, a castingon le fognak mérni, főleg ha a minimum határhoz vagy közel és ha nem éred el, maximum akkor alkalmaznak, HA NAGYON jól nézel ki ÉS max 1-2 centivel vagy az átlag alatt.

Igen, a kérdezőre ez igaz is lehetne, de ettől függetlenül nem kéne ilyeneket írni, hogy csak az arányok számítanak, mert sajnos nem.

2021. ápr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Milyen magas lettél azóta?
2023. jún. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!