Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi győzte meg az embereket,...

Mi győzte meg az embereket, hogy oltassanak?

Figyelt kérdés
Pàr hónapja még nagyon oltàs ellenes volt a hangulat.
2021. ápr. 3. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted azok az emberek mentek oltani, akik eddig ellenezték? Szerinted a teljes lakosság oltásellenes volt? Nem, csak őket lehet hallani mindenhol.
2021. ápr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az én környezetemben ezt tapasztalom. Nem tudom màs hogy làtja. Pàr hónapja még minden ismerősöm az oltàs ellen volt, most meg màr kismamàk is szaladnak oltatni magukat.
2021. ápr. 3. 12:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó nekik. Azért én is kovid-koktélozgatnék kicsit na
2021. ápr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán az, hogy azóta eltelt pár hónap és látták hogy nem lettek tőle mutánsok az emberek, meg nem haltak meg, stb, Te szívesen beadatnál valamit ami tök új? Hiába tesztelték le, nagyon sok emberek nem a többkörös teszt, meg a tudomány álláspontja, hanem a Katóka unokájának a féltesója körme véleménye számít, főleg azokban a rétegekben akiket meg most oltanak.
2021. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Gondolom beleuntak a lezárásokba és egyre több a halott is meg hirességek már beoltaták magukat vagyis aki beleesik abba csoportba
2021. ápr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg azért mert az emberek környezetében megjelentek a tényleges betegek,,és már nem csak az van hogy "állítólag a Pistának a sógorának a barátnőjének a fia osztálytársának lett állítólag Covidja"


1Szóval azért: mert a vírus ott van már az emberek ajtaja előtt és sokuk megrémült hogy 1-2 ismerőse megbetegedett,sőt talán pár meg is halt.

2021. ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!