Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha az Astrazeneca...

Mit tegyek, ha az Astrazeneca és a kínai oltást kihagynám?

Figyelt kérdés

Elsőnek a vérrögképződéstől való aggodalmam az oka, másodiknak az, hogy gyakran kell utaznom az EUban üzleti célból.


Amúgy meg "szeretettel" gondolok azokra, akik összezavarják a népet ezzel a sok információval.



2021. ápr. 3. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem a kérdést.

Annyit tudsz tenni, hogy amikor felajánlják, visszautasítod. Az más kérdés, hogy utána mikor fogsz olyan oltást kapni, ami neked tetszik...Nem hiszem, hogy ez az a dolog,amiben nagyon válogatni kellene, örülj, hogy kapsz valamilyet.

Az astra körüli thrombosis hiszti meg egy vicc. Pár eset, ami semmivel sem több, mint az átlag gyakoriság a populációban. A fogamzásgátlótól nagyobb eséllyel fogsz trombózist kapni és meghalni (vagy a párod, ha férfi vagy), mint az oltástól.

2021. ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha ott elnek, bevallom, a kinait es oroszt nem fogadnam el, inkabb sehova nem mennek. Az Astra Zenecat nem csodalom, ha nem mered kerni, ezek utan. En megkaptam, es Angliaban december ota rengeteg pont idos ismerosom is. Az igazsag az, hogy statisztikailag ennyi emberbol verrog miatt oltas nelkul is meghal legalabb ennyi. Nincs bizonyitva. Ertem, hogy felsz, de beadatnam a helyedben. Ugyanakkor varnek, de a kormany maris 2,7millio vakcinat Csehorszagnak igert a Pfizerbol, ugy, hogy az alig hatekony keletit nyomja a sajat allampolgaraiba.
2021. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kérdező, hol van leírva, hogy ennyi Pfizert ajánlott Csehországnak? Belinkeled?
2021. ápr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Mit tudsz tenni?


Mehetsz a sor végére

2021. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#2 miért az orosszal mi a baj? Nem rosszabb, mint az AZ.
2021. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A kínai vakcina hatásfoka állandóan hullámzik az eddigi ismereteink alapján 50-80% közé tehető. Úgy engedélyezték az oltóanyagot, hogy a 3ik fázisú klnikai tesztek dokumentációja ami a legátfogóbb képet adta volna még nem volt publikálva. Az oltást nem hagyta jóva az Európai gyógyszerügynökség így vitatott, hogy elfogadják e ha külföldre akarsz menni. Ezek után van még kérdésed első válaszadó? Ez a kérdező élete döntse el ő mivel szeretné beoltatni magát. Én sem fogadom majd el a kínait. Adófizefő állampolgár vagyok akinek joga van a lehetőségekből a lehető legjobbat választani.
2021. ápr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!