Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Munkahelyen cimoviddal?

Munkahelyen cimoviddal?

Figyelt kérdés
Meloban ha van teszteles es pozitiv akkor ugye tappenzre kuldik az embert.Ha siman jelzem haziorvosom fele hogy tesztelest kernek es pozitiv lenne akkorbis jarna tappenz?

2021. ápr. 3. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Nem akkor mesz dolgozni kisfiam
2021. ápr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Gondolod, hogy csak a munkahelyen megállapított covidra jár a táppénz?
2021. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mukodik ez az elso munkahelyem
2021. ápr. 3. 20:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó, amennyiben kezdő vagy akkor elmondom, hogy táppénzre csak a háziorvos írhat ki. Akkor is ő, ha a munkahelyen tesztelnek, ha pozitív lesz az eredmény és hazaküldenek.
2021. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom, gondolom ha felmerul a gyanu akkor is ot kell hivni hogy utaljon el tesztre
2021. ápr. 3. 23:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen a háziorvosnak kell szólnod, hogyha kovid gyanús tüneteket észlelsz magadon. Ő majd megmondja hogyan tovább, ha lázas vagy akkor lehet az nap vagy másnap kimennek tesztet venni, ha nem vagy lázas de kovid tüneteid vannak lehet 2, 3 napot várni kell és ha nem enyhül, akkor küldenek ki tesztelőt, elvileg nem neked kell betegen legyengülten, lázasan a városban kószálnod hogy még több embert megfertőz, hanem kimennek hozzád tesztre.
2021. ápr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ertem es ha esetleg ugy van hogy nem vagyok lazas es tobb napot kell varnom tesztig addig munkaba szabad mennem?
2021. ápr. 4. 12:05
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert kovid gyanús vagy, ha a lázon kívül akár mi más bajod van (hasmenés, hányás, torokfájás, száraz köhögés stb) addig táppénzen vagy, de kérdezz rá az orvosnál, ő megmondja hogy van az egész
2021. ápr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!