Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem sok anyajegy ez egy...

Nem sok anyajegy ez egy kicsit az arcomon?

Figyelt kérdés

15 anyajegyet számoltam meg az arcomon + az orrom egyik oldalán halvány szeplők is vannak.

Fényvédőt folyamatosan használok, gondolom genetikai okai vannak, de akkor is, nem sok ez egy kicsit?!



2021. ápr. 4. 01:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha most azt írom, hogy sok, akkor mit csinálsz?
2021. ápr. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted sok?
2021. ápr. 4. 01:29
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Sok, de ha csak esztétikai gondot okoz, akkor szerintem teljesen ok. Azok a szeplők biztosan szeplők? Mikor jelentek meg az anyajegyek? Mennyire szabályosak?
2021. ápr. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igazából esztétikailag sem zavar annyira, csak ma felmerült a társaságomban az anyajegy téma és megdöbbentő volt összeszámolni, hogy csak az arcomon van ennyi, mikor másnak az egész testén kevesebb anyajegye van.

Van amelyik időközben jelent meg (egyébként mind apró anyajegy), valamelyik viszont egészen kicsi korom óta megvan. Az alakjuk állandó, szoktam figyelgetni mindet.

Szeplőn kívül mi lehetne még, lehet más is?

2021. ápr. 4. 01:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Mivel egyéb tüneted nincs, így kvázi irreleváns, hogy mi más lehetne még.
2021. ápr. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Részvétem. Nekem is sok van, zavarnak is, de mivel keloidra hajlamos vagyok, nem tudja garantálni a plasztikai sebész, hogy normálisan gyógyul, ezért vacillálok évek óta.
2021. ápr. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásszal meg kell nézetni és rendszeresen eljárni szűrővizsgálatra
2021. ápr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nem sok, ez tesz egyedivé
2021. ápr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem sem sok. nekem tetszenek a szeplők.
2021. ápr. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:)
2021. ápr. 5. 14:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!