Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 10kg fogyàs lehetsèges szerelm...

10kg fogyàs lehetsèges szerelmi csalodàs utân?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 02:41
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Miért ne lenne lehetséges? Ha nekiállsz egészségesen, mértékkel étkezni és sportolni akkor fogyni fogsz. Ezt nem befolyásolja hogy éppen kivel szakítottál vagy kivel vagy együtt.
2021. ápr. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Igen! Én nagyon depis tudok lenni ha a lelkem fáj. 0 étvággyal. 5 éves kapcsolatom csúnyán ért véget. 22 kilót fogytam 2 hónap alatt. "hálistennek" volt miből, mert 77kiló voltam, 55 lettem. Azóta visszajött kb 10 kiló ahogy a lelkem megnyugodott, de nekem még jót is tett. Sokkal jobban érzem magam azóta😍
2021. ápr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Simán! Létezik a szerelmi bánatnak olyan mélysége amikor tényleg nem eszel nem iszol, nem alszol, semmit sem csinálsz, amit normális esetben tennél.
2021. ápr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mióta nem látom crushomat azóta 5 kg-t fogytam xd
2021. ápr. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen simán. Az összes lelki probléma kihat az ember szervezetére.
2021. ápr. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!