Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ezek alapjan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek alapjan lehetseges hogy szerelmes belem a fiu?

Figyelt kérdés

Meg par evvel ezelott is tetszett,de akkor nagyon fiatal voltam

Nagyon sokat logtunk egyutt nyilvan nem úgy hogy ketten elmentunk valahova, hanem kirandulason voltunk. Amolyan helybeli kirandulas. Nem osztalykirandulas. Tehat már vagy egy-ket eve nem lattam. Most ahogy megpillantottam nekem biztos tetszik.Es hat igen... Eddig is tetszett. Folyamatosan engem nezett mosolygott ram. Fontos megemlitenem hogy vallasos csaladbol szarmazom és ez szentmisen tortent. O volt a ministrans, és mamammal voltam. Ez egy kisebb falucska,leginkabb idosebbekkel. Tehat mise kozben NEM TUDTAM LEVENNI ROLA A SZEMEM..... És hat kiszurtam hogy ő is elegge nezett engem. Mosolygott és amikor odaneztem elkapta a tekintetet. Majd amikor eljott a pillanat hogy kezet kellett fogni masokkal ugye akik jarnak szentmisere tudjak, na igen szoval a mamam kezet fogta meg es mondta nagyim hogy jol megszoritotta. Persze ezt kiszurtak mas nenikek is es utana azzal basztattak hogy jajj hat ott valami alakul... Szerintetek?:) A korom nem lenyeges de ha valakit erdekel 15/L



#vallás #szerelem #tetszes fiu
2017. nov. 6. 00:01
 1/4 anonim válasza:
Szerintem az mar biztos hogy tetszel neki;) en csak szurkolni tudok neked:)
2017. nov. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi szepen:)

Valamilyen szinten en is sejtettem:))

2017. nov. 6. 11:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahhhhh!!! Tutira bejössz nekiii!! :3
2017. nov. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az nagyon jo lenneeee😍😍
2017. nov. 7. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!