Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan akit astrazeneca...

Van itt olyan akit astrazeneca-val oltottak és nem lett oltás után tünete?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Hát nem közvetlen nekem de a szomszédok azt kapták. Nekik pl az égvilágon semmi nem volt.
2021. ápr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nekem se lett semmi tünetem. 24 óra alatt csak kijött volna
2021. ápr. 6. 21:32
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Az én szomszédom is azt kapta, neki már semmi nem fáj..
2021. ápr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 scamdemic ***** válasza:
100%
Nem tűnt el innen véletlenül (vagy szándékosan) egy link?
2021. ápr. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3# az oltás után halt meg? Mennyi idővel?
2021. ápr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Egy héten belül. Ma már elismerték a tv-ben is hogy okozhat vérrögöt😑 hát köszönjük a kísérleti nyulak nevében
2021. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
annyira be tudják az emberek a saját ostobaságukat bizonyítani, hogy ihaj. Nagy-Britanniában 25 millió embert oltottak be ezzel az oltóanyaggal és 18-an haltak meg. Ilyen halálozási arányt bármelyik oltóanyag produkálni fog. Az meg, hogy belinkeltek ide olyan weboldalakat, amelyek nem megalapozott informaciókat írnak erről az oltóanyaggal beoltott emberekről, kimeríti a rémhírterjesztés tényét.
2021. ápr. 8. 06:42
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Mi a rémhír? Az hogy valaki leírja az igazat?
2021. ápr. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#3 ha valóban meghalt a szomszédod astrazeneca oltás után, akkor megtennéd, hogy hivatalos helyen jelented be, nem itt írogatsz? Legalább itt is felfüggesztenék a használatát, ha valóban haltak meg tőle. Ha nem, akkor fejezd be a rémhír terjesztést.

Amennyiben igaz, és be is jelentettétek, és ennek ellenére elhallgatnák, akkor mehetsz az ellenzéki médiához a hírrel, úgy felkapják, mint a huzat.

2021. ápr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Már megtörtént, a család volt ügyvédnél is, folyamatban van az ügy
2021. ápr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!