Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha ma délutàn talàlkoztam egy...

Ha ma délutàn talàlkoztam egy koronással, akkor már most lehetnek tüneteim?

Figyelt kérdés

Ma találkoztam és beszéltem egy koronással, és most estére elkezdtem köhögni, rosszul vagyok szédelgek meg alig élek.

Ilyen hamar elkaphattam a koronát? Vagy még csak lappangania kellene ?



2021. ápr. 4. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Jezusom, ha nem valami szuper mutansvirus, akkor nyugi, ennyi ido alatt nem. 5-14 nap is kell mire tuneteid lesznek.

Ha valosak a tuneteid es nem hipochonderkedsz, akkor lehet mar elotte megfertozodtel. Ajanlom kuldj el valaki a gyogyszertarba gyorsteszter.

2021. ápr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen hamar nem hiszem. Én édesapámtól kaptam el, de csak 5 nap múlva jelentkeztek a tünetek.

Lehet pszichés, HA covid, akkor lehet már hamarabb elkaptad valakitől és most jönnek ki a tünetek, de lehet influenza is vagy más betegség.

De persze sosem lehet tudni, ha holnapra sem leszel jobban akkor érdemes tesztet csinálni.

2021. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
2-5 napon belül a legvalószínűbb, de lehet +- is persze a lappangási idő...bár ennyire rövid talán nem....vagy nem tőle kaptad el 🤔
2021. ápr. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!