Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Végbélből olyan...

Mi lehet ez? Végbélből olyan mint a spárga?

Figyelt kérdés

Fura, bizarr. Ma székelés után, törléskor egy madzagnak látszó valamit húztam ki a fenekemből. Nem tűnt féregnek. Nyilván megnéztem, nem lehetett elszakítani, szétmorzsolni. Tényleg oylan volt mintha valami madzag lenne. Eléggé ilyesztő. Valakinek valami ötlet?

A hülye beszólásokat kérem mellőzni, anélkül is elég kínos.


2021. ápr. 6. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lenyeltél egy darab madzagot a húsvéti sonkából, vagy mégis galandféreg volt.
2021. ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valoban spárga amit lenyeltél és most találkoztatok.
2021. ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Spárgát biztos nem nyeltem le. Féregnek azért nem gondolnám, mert nem tudtam szétnyomni. Egy férget csak szét lehet nyomni szerintem.
2021. ápr. 6. 17:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabb disznózsír vagy in is lehet, amit nem emesztettel meg. A husveti sonkabol pl.
2021. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az alsógatyádból egy cérna bele tapadt a segged közé?
2021. ápr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan vastag, mint egy spárga? Volt előtte, azóta ilyen még? A fonálférgek elég törékenyek, és kihúzni sem tudtad volna, mert már akkor beléd szakadt volna. Valószínűnek tartom én is, hogy étellel vitte be egy madzag darabot. Ha bérférges lennél (több faj is lehet, akár egyszerre), akkor annak számos más tünete lenne, és nem csak most az egyszer jelentkezett volna. A férgek többsége keresztmetszetében nagyon apró, és nem veszi észre az ember székelésnél, legfeljebb a széklet szemügyre vételekor. Ha nincs esténként ánusz- körüli viszketésed, nem fogysz, nem vagy gyenge, és más emésztőrendszeri panaszaid sincsenek, akkor nem vagy bélférges. Ha pedig az ominózus madzag a kérdés, akkor abban szinte biztos vagyok, hogy az sem volt parazita.
2021. ápr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!