Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » COVID oltás után alkohol?

COVID oltás után alkohol?

Figyelt kérdés
pénteken oltanak először délután kettőkor orosz vakcinával. aznap este inni terveztem. jelent valami kockázatot?
2021. ápr. 7. 15:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%
1 millió alkoholista országa:DD
2021. ápr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Orosz vakcina beadásának napján megittam két sört és úgy beálltam tőle mint máskor egy üveg vodkától.

Hozzá teszem hogy alap járaton csak havi 1-2 alkalommal iszom alkoholt ha össze jövünk a barátokkal.

+ engem alapból megviselt a vakcina is, napokig hasmenésem, étvágytalanságom és gyengeségem volt.

Nem vagyok orvos de szerintem várj egy napot a biztonság kedvéért. Ha nem jön elő semmi mellékhatás, akkor talán a pia sem fog összeveszni a vakcinával. :)

2021. ápr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
megkaptam pénteken, szombaton egész nap olyan nyomott hangulatom volt, megittam egy felest délután de nem is esett jól, úgyhogy sztem jövő hét vége feléig nem is iszom semmit (mert ha szoktam, akkor sokat) olyat is olvastam hogy kb két hét míg a védettség nagy része kialakul, hogy addig mennyit szabad(na) bűnözni az kérdéses
2021. ápr. 11. 12:34
 14/16 A kérdező kommentje:
+ a szúrás helyén érzek még érzékenységet mindig, bár ezt normális oltási reakciók közé sorolják
2021. ápr. 11. 12:36
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
sokan nem tartják be, hogy akár pár napot is kihagyjanak az ivásból oltás után. Talán félnek hogy előjönnének az elvonási tünetek, ami rosszabb sokkal.
2021. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
olyan 3 napot vártam utána, második után is mert az lecsavart egy fél napra másnap, még jó hogy nem ittam rá. azért megnézetném mennyi antitest termelődött, de egyrészt nem is adnék ki rá 6-7 ezer forintokat, másrészt meg nem akarom látni ha kevés van, élek abban a tudatban hogy biztos van elég
2021. jún. 3. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!