Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg lehet olyan, hogy...

Furfangos Frigyes kérdése:

Tényleg lehet olyan, hogy covidos valaki, de csak a sós ízt nem érzi, a többit meg igen?

Figyelt kérdés
Aki hozzértő/tapasztalt elmondhatná, pontosan hogy is van ez az ízérzékelés elvesztése.

2021. ápr. 7. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs általános tapasztalat. Van aki elveszti a szaglását, van ki mindent büdösnek érez, s alig bír megenni valamit, stb.
2021. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, dél képzeld pont most nézem a Legyek urát, és te jutottál eszembe.
2021. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak édes ízt éreztem, mást nem nagyon és a szaglásom teljesen elment pedig nem volt bedugulva az orrom.
2021. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Buszon hallottam ezt a sztorit, és kicsit hihetetlennek tünt.
2021. ápr. 7. 19:02
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Majdnem száz féle tünete van ennek a vírusnak, és mindenkire máshogy hat, annyira furcsa.

2021. ápr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak alapízeket éreztem, de azokat sokkal erősebben mint alapból. Ami sós volt azt nagyon sósnak, az édeset nagyon édesnek...És még utána is több hétig nem tudtam étcsokit enni, mert annyira keserűnek éreztem.
2021. ápr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Laylah ***** válasza:
100%
Nem voltam tesztelve, tehát csak szerintem voltam koronás, icipici, fél napos hőemelkedésen kívül annyi volt, hogy nem éreztem szagokat úgy két, két és fél hónapig egyáltalán. Az ízérzékelés nekem majdnem teljesen megmaradt (az ízérzékelés egy részét a szagok adják, azon kívül így, bár kicsit gyengébben, de ugyanúgy éreztem minden ízt mint előtte).
2021. ápr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!