Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki volt covidos, mikor...

Aki volt covidos, mikor enyhültek a tünetek?

Figyelt kérdés
6. nap vagyok benne és még rosszabb. Eddig csak hányingerem volt ma hánytam is már.
2021. ápr. 8. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
25 nap után. Nem vicc.
2021. ápr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Nem jelentkeztek tünetek.
2021. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1 és milyen tüneteid voltak?

Ha még olyan sokáig fogok hányni, megőrülök😔

2021. ápr. 8. 10:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem a hideg razott,fajt a fejem es kohogtem. Ez a 13.nap az elso tunetek ota, meg mindig kohogok. Szuleimmel egyutt kaptuk el, egy napon kezdtuk el erezni a tuneteket. Anyukam 10 napig hanyt napi tobbszor, 11 napig volt lazas es jelenleg olyan gyenge, hogy egyik agybol fekszik a masikba, 10 meter setalas utan piheg es fekszik. Lassan es apro leptekkel, de naprol napra azert jobban van. Apukam tegnap este kezdett el hanyni, azota negyszer hanyt. Eddig csak fejfajasra, orrdugulasra panaszkodott, meg ereje neki sincs sok, de o nem fekudt ugy, ahogy anya. Jobbulast es legyel turelmes, ido kell a testednek! 20/L
2021. ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!