Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covidon átesettek, mikor...

Covidon átesettek, mikor enyhültek a tüneteitek?

Figyelt kérdés
Valóban nem igazán reagál a semmilyen gyógyszeres kezelésre a covid? Tünetek alapján mik a leggyakoribbak? Ismerőseim között a leggyakoribb a láz volt, és egy mesélte, hogy kb 2 hétre elvesztette a szaglását. Nálatok mik jelentkeztek?
2020. nov. 25. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömnek se volt szaglás vesztés és íz vesztés sem. Ezek ritka tünetek.


A gyengeség a leggyakoribb tünet. Azután a láz, köhögés, -néhez légzés.


Szüleim olyan 3 napig voltak -rosszul a gyógyszerek segítettek.


Én most vagyok benne. Eléggé nehéz bármit is csinálni. Kimentem wcre és megterhelő volt nagyon. Olyan érzés mintha minden lassú lenne körülötted közben elfáradsz mire eljutsz 3 méterrel arébb. Ezen kívül érzek ilyen szurkáló érzést az oldalamba és kicsit nehezebb levegőt venni, a garatnál olyan furcsa érzés, mintha enyhének valaki szorítaná.

2020. nov. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Nekem egy jó barátom kapta el a Korona virust. 57 eves sportos alkat, teli vitalitással,. Elment az iz és szaglása. Nagyfokú gyengesèg, nehèz levegôvètel, semmi láza nem volt. Be kellett mennie a Kórhazba mert nagyon rosszul lett. Adtak neki vèrhigitót, majd haza kûldtèk. Semmi étvágya nem volt ezert 8 kg fogyott. 2 hètig volt beteg.Már dolgozik ujra, de mèg mindig fáradèkony.
2020. nov. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!