Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltani vagy nem oltabi covid...

Oltani vagy nem oltabi covid ellen? Ki mi alapján dönt/döntött?

Figyelt kérdés
ápr. 8. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem akarok covidos lenni, így beoltattam magam.
ápr. 8. 12:06
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Úgy általában oltáspárti vagyok, de ezek az új oltások nem valami bizalomkeltőek számomra. Ennek ellenére regisztráltam, és ha valami "normális" jutna nekem, akkor elfogadnám, mert bár sem a biztonságosságában, sem a hatékonyságában nem bízom, ennél még mindig nincs jobb ötlete senkinek. Talán mégis többet lehet nyerni rajta, mint veszíteni.
ápr. 8. 12:16
 3/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%
Beoltatom magam, mert nem akarok még sok évig korlátozva élni. Bár sajnos nagyon úgy néz ki, hogy ez nem rajtam múlik, túl sok ember érzi jól magát bezárva :(
ápr. 8. 12:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül ezen múlik, én tökéletesen jól érzem magam bezárva, mégis beoltattam magam, és reménykedek hogy hamar eljutunk oda, hogy biztonságosan lehessen lazítani a korlátozásokon.

ápr. 8. 13:01
 5/5 anonim válasza:

2/4 elnézésed klérem, pontozni akartam a válaszod, de elcsuszott, és a pirosra került a kattintás. Ha találok rá modot, megprobálom helyre hozni.

Én feliratkoztam az oltásra, 15-én lesz esedékes. Csak a sok mende-monda ne

volna, és ha meggbizhato volna mimd az összes szérum, és nem lenne mindnek

olyan sok mellékhaása.

ápr. 11. 12:37

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!