Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet a probléma?

Szerintetek mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok és a jelenlegi helyzet miatt általában éjféltől reggel 8-ig szoktam aludni (mivel most úgyis otthon csinálok mindent), ám az utóbbi egy-két hónapban valami nem okés velem. Valamiért elég rosszul alszom, sokszor álmodom értelmetlen hülyeségeket, forgolódom, néha arra ébredek mintha valami szorítaná a torkomat vagy a nyelőcsövemet, de előszokott fordulni az is, hogy időnként elzsibbad valamelyik vegdagom, a lábamban is ilyen remegést, pulzusszerű dobogást érzek, vagy mintha fekve olyan feelingem lenne mintha éppen egy hajón volnék ami a vízen hánykolódik.


A fenti tünetek miatt meg sajnos elég gyakran érzem magamat fáradtak, tompának, illetve mintha a fejem is fájna...



2021. ápr. 9. 10:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Valami súlyos betegség van a háttérben?
2021. ápr. 9. 10:30
 2/3 Contefleur ***** válasza:
100%
Stressz és pánik. Próbáld meg az egész covid mizériát kizárni a fejedból. Keress olyan elfoglaltságot, ami kikapcsol. Fontos, hogy ne csak szellemileg fáradj el, hanem fizikálisan is. Amikor éjjel így kelsz fel, akkor vegyél mély levegőket és gondolj egy szép emlékre, egy helyre, ahol nagyon boldog voltál. Sajnos a jelenlegi helyzet miatt nagyon sokmindenkin erularkodnak ezek a dolgok.
2021. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alvás problémád van nekem gyerekkoromba volt még amikor mindig éjjel 2 kor keltem és rosszakat álmodtam káprázott a szemem. Hála istenek ez már elmúlt. Ha gondolod keress fel egy pszihológust
2021. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!