Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindenképp kell tesz? Vagy ez...

Mindenképp kell tesz? Vagy ez hogy van?

Figyelt kérdés

Vasárnap este kissé rosszul lettem. Fájt a fejem, a hátam, éjjel ment a hasam. De az azzal el is múlt. Hétfőn a torkom is elkezdett fájni. Tompa lettem. De más nem volt.

Azt tudni ki kell, hogy rendszeresen begyullad a mandulám. Ez volt most is. Fájt, be volt dagadva. A nyelés is fájt. A hátam is fájt. Az lehet megfázhatott.

Kedden felhívtam az orvost. Mondtam mi van. Írt fel antibiotikumot. A hátfájás, torokfájás elmúlt.

De ez a tompaság még megvan. Ez amúgy is szokott mikor begyullad a mandulám. Meg tehnap nagyon rosszul voltam. De szerintem az idő is. (fronérzékeny is vagyok).

De ma. Kissé folyik az orrom. Olyan mintha így azbarcom vagy orrom bevolna gyűlve. Mint egy sima nátha. Fájnin nem fáj.

De nem érzem a szagokat. Az ízeket igen. De a fülem is tompa.

Elsőnek kisfiam pelusát nem éreztem meg. Aztán elkezdtem mindent, a domestost is végigszagolni. Pedig annak nem bírom a szagát. Semmit nem éreztem. Ilyenkor egyből orvos? És tesztelnek? Vagy hogy van ez?

Semmi más olyan tünetem nincs. Meg úgy elvagyok. Inkább ez a tompulás, hogy kissé fáj a fejem. A fülem is tompább.



2021. ápr. 9. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
A szaglásvesztés miatt egy tesztet megérne a dolog, de nem tudom, ennyi tünetre kiírják-e.
2021. ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!