Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnak is fáj ma a feje?...

Másnak is fáj ma a feje? Front van?

Figyelt kérdés
2 napja borzasztóan fáj, és semmilyen gyógyszerre nem reagál. Más tünetem nincs. Valami front van, másnak is fáj a feje?

2021. ápr. 9. 16:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#9: Ezt a gyógyszert nem ismerem, a betegtájékoztató azt írja, célzottan a belekre hat, szóval szerintem nem igazán nyerő. Én sima No-spát szoktam olyankor, Flectorral, vagy Algoflex-szel.

Nem, nem mindig jár hányással. Nekem az a jó, amikor igen, mert ha kidobom a taccsot, utána jobb szokott lenni.


#10: Az nekem annyit ér kb., mint halottnak a nyelves csók...

2021. ápr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Van olyan fájdalomcsillapító, ami koffeint is tartalmaz, én fejfájásra általában ilyet veszek be.
2021. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Sajnos a koffeinre én érzékeny vagyok. Kávét se bírok inni, mert utána rossz közérzet, hasmenés, ilyenek jönnek, a Saridont is próbáltam régebben de mivel abba koffein van, rossz érzés jött rám, remegtem.

Egyébként jelentem, elmúlt a fejfájásom! Sétáltam egyet, vettem be Nospa+Algoflex kombót, ittam kortyonként hideg zöld Nesteát, és jobb lett. És teljesen elmúlt. :)

2021. ápr. 10. 07:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!