Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orosz vakcina utáni alkohol...

Orosz vakcina utáni alkohol fogyasztás? Az oltas után 8-10órával már lehetséges? Vagy mi a megszabott minimum idő

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem, ennyire alkoholfüggö vagy, hogy EGY napot nem bírsz ki nélküle????
2021. ápr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Lehet.
2021. ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A hivatalos alkalmazási előírásban egy szó sem esik arról, hogy előtte vagy utána nem lehetne alkoholt fogyasztani. Ha nem tilos, akkor szabad.


[link]

2021. ápr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Vodkátbiztos lehet. XD
2021. ápr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a napokban voltam, és 5 napot mondtak.
2021. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
amennyit utána sikerült néznem tavaly decemberben 2 hónap volt a javasolt alkoholkerülés, utána kijavították hogy az utána lévő három nap, aztán meg semmi új konkrét infó, csak hogy a kevés alkohol nem befolyásolja, de a sok csökkentheti a hatását :/ én is most kaptam és nincs egy hivatalos álláspont ezért fogalmam sincs mennyit várjak
2021. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Én letoltam egy sört a szputnyik után. Mit vártok, mi történt volna?? Há' semmi nem történt.
2021. ápr. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7. nem is az hogy történik valami, hanem hogy állítólag nem lesz hatékony az oltás, azt te meg nem érzed, max ha betalál a nyavaja később. én egy nappal utána ittam egy felest, remélem ez nem volt akkora bűn. amúgy olyan két hetet írnak mire a védettség nagy része kialakul, én ezt már bevárom
2021. ápr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Szerintem alacsony % - os alkoholt lehet inni. Már több, mint 1 éve tart a járvány és eddig egyetlen szakember / virológus, biológus...stb /szájából nem hangzott el, hogy tilos alkoholt fogyasztani a vakcina oltása után.
2021. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!