Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha nem mentem...

Mi van akkor, ha nem mentem el a covid oltásra? Kapok új időpontot automatikusan, vagy szólni kell valahová?

Figyelt kérdés
Lerobbantunk az autóval :-(

2021. ápr. 11. 07:57
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Azt nem lehet tudni, hogy aki nem kapja meg, mikor fogják újra behívni, de vagy egy másik email címről regisztrál újra, értesíti a háziorvosát, esetleg az oltópontot fel lehet hívni, mert van, hogy marad oltóanyag.
2021. ápr. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Oltópont?

Elvileg kapsz új időpontot.

Legalábbis nekem az volt az sms-ben, hogy ha valaki pl betegség miatt nem tud elmenni, újra ertesíteni fogják.

Ha meg a háziorvoshoz mentel volna, hívd fel.

2021. ápr. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, oltópontra mentem volna. Akkor megpróbálom majd őket felhívni.
2021. ápr. 11. 08:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Én terhes vagyok, és kaptam behívót oltópontra.

Nem mentem el, gondoltam elmegyek először ultrahangra, aztán nőgyógyászhoz, és megbeszélem mit javasol, nem akartam csak úgy nekiugrani.

Automatikusan küldtek új behívót.

2021. ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4: Kösz, azóta már nekem is megvolt az első. Visszahívtam azt a számot, amin kerestek, bő egy hét múlva kellett mennem.
2021. ápr. 26. 20:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!