Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szüntethetném meg az...

Hogyan szüntethetném meg az állandó térd-, nyak-, felsőthoracalis és cervicalisgerinc ropogást?

Figyelt kérdés

A recsegés folyamatos, kb. percenként ismétlődő, de fájdalommal, duzzanattal nem jár együtt.

Normálisan étkezem, rengeteg vizet iszom, gyümölcsöket ritkábban fogyasztok.

Jelenleg nem sportolok, régebben (fél éve rendszeresen sportoltam), most nincsen rá kapacitásom.

Nagyon kellemetlen, mikor tornaórán csend van, és a gyakorlatok közben csak az én térdem ropogását lehet hangosan kihallani.



2021. ápr. 11. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem érdemes lenne elmenned majd dokihoz, de egyébként a kollagén tudtommal segít az izületek fejlődésében/regenerálódásában. Meg a porckopás ellen is vannak "vitaminok" nem feltétlen kell rá gyógyszer. Legalább hívd fel majd a házidokit, és beszélj vele kicsit:). Nekem a jobb vállam ropog már vagy 2-3 éve.
2021. ápr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a sok gepezestol van hát/nyak ropogásom.
2021. ápr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!