Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Előfordul veletek hogy miután...

Előfordul veletek hogy miután végeztétek a dolgotok a mosdóban, gyakran megakad egy darab WC papír a végbélnyílásban?

Figyelt kérdés

Szerintem sok embernél fordul elő ez a probléma amiről senki sem szokott beszélni.


Férfiként mindig előfordul hogy miután végeztem a dolgom, törléskor mindig megakad egy darab WC papír a végbélnyílásomon amit nem tudok kihúzni, és nagyon kellemetlen érzés ad a nap hátralévő szakaszában. Elő szokott ez fordulni veletek?


Gondolom ez azért fordul elő mert olcsó fajtájú WC papírt használok? Esetleg tudtok olyan márkájú papírt ajánlani ami erős és nem hagy darabkákat?


2021. ápr. 12. 02:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Rossz minosegu vecepapir valoban morzsalodik, de hogy mindjart a vegbelem zaroizman attorjon es ne jojjon ki, na olyan nincsen senkivel.

Most azt kepzeld el, hogy UV lampanal neonszinben vilagitana egy sztripperen, de ok nedves torlot hasznalnak.

2021. ápr. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hozzateszem, vastag es draga vecepapirban is van ilyen alattomos.
2021. ápr. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem még sosem fordult elő ilyen pedig nem igazán figyelek arra hogy milyen wc papírt használok, általában megveszem az elsőt amit meglátok a boltba. Vegyél valamilyen vastagabb wc papírt hátha az jó lesz. Mondjuk én nem tudom elképzelni hogy mennek fel a végbeledbe a darabkák ha nem direkt dugod fel. Aztán lehet hogy simán annyi a probléma hogy túl erőszakosan törlöd, akkor meg jó hogy morzsálódik a wc papír.
2021. ápr. 12. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell a felnyúlni a végbeledbe, akkor nem ragad bele.
2021. ápr. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!