Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi értelme az oltási regisztrá...

Mi értelme az oltási regisztrációnak?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy más, hogy van vele,de én tök hülyeségnek tartom.

Januárban regisztráltam, 30 éves vagyok egészséges (nincs krónikus betegségem)... Én várok, mint egy idióta az oltásra...

Aki egy hónapja regisztrált,de 50 éves meg már sorra került.


Ennyi erővel a doki elkezdhetett volna nyugodtan a praxisából telefonálni,h csókolom Józsi bács kéri az oltást? Nem? Jó,ha meggondolja magát telefonáljon.. Nem egy ismerősöm van, aki beregisztrált, amikor meg hívják Jajj hát még sem biztos benne,h kéri.. (Pfizert ajánlottak egyiknek, másiknak Szputnyikot szóval nem azért, mert nem megfelelő számára a vakcina. Egyszerűen meggondolta magát..)


Szóval még az sincs,hogy csak azokat hívják így, akik tényleg kérik. Mifelénk legalább is csomó idős embert is felhívtak 3x,4x,mert,h jajj ő még gondolkodik..


Tudom,h attól,mert ide írtam nem kerülök hamarabb sorra, csak egyszerűen bosszantó a helyzet és így legalább kipanaszkodtam magam kicsit.

Mindenkinek Szép Napot!



#covid19, #oltásiregisztráció
2021. ápr. 13. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Rugós Beke már megkapta az oltást
2021. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért az orvosoknak van elég dolguk most, nem lenne jó ötlet még a regisztrációt is teljesen rájuk hárítani.

Megértelek egyébként, de figyelj, a te kockázati csoportodban (ami ugye a 0 kockázat) előrébb kerültél a sorban azzal, hogy regisztráltál.

Egyébként szerintem hamarosan sorra kerülsz, nekem már több hasonló korú ismerősöm is beoltották (orosszal), akinek 0 betegsége van

2021. ápr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Előrébb? Hát nálunk a házi orvos egy pénz éhes hadd ne mondjam,hogy micsoda..

Családban volt beteg covid gyanúsan (láz, izomfájdalmak, amikkel a helybéliek covidosan otthon feküdtek) tesztet nem akart kérni neki.. Amikor megtudtuk,h pénzért csinál, felhívtuk,h akkor fizetnénk jaj,h ne.. Már ma lehet menni.. Szóval,ha csúsztatnék neki kenőpénzt tuti,h mehetnék.


A héten amúgy már felhívtam érdeklődni, mert most munka miatt pár hetet nem leszek az állandó lakcímem közelében,h valamit tud-e mondani, ne,h úgy járjak,h nem vagyok itt.

Ki volt kelve magából,h itt a 30 évesek még várjanak... (Hiába példálóztam,h a tőlunk 5-10-15 km-re fekvő településeken már 31 éveseket is oltottak, ezért mertem rákérdezni...Ne,h pórul járjak)

2021. ápr. 13. 15:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Váltsad le. Gyűjts tanúkat, aztán feljelentheted, mert ez korrupció. Nincs már hálapénz.
2021. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kisebb településeken már a fiatalabbakat is oltják. (+ a nagyobb állami intézményekben, lásd pedagógusok vagy erőmű dolgozók)

Nem tudom, hogy mekkora településen élsz, de pl nálunk a szomszédos faluban már a 35 évesek is megkapták a második oltást, a mi 20 ezeres városunkban még sok 50 év felettit sem hívtak be.

Én is puffogok, hogy az egészséges 60 éves anyósom már a 3. vakcinát utasítja el,mert nem tudja eldönteni melyiket szeretné, én meg 30 évesen trombozis hajlammal ki tudja mikor jutok sorra és akkor is valami hulladék oltásra.

2021. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bírjál már ki 3-4 hetet. Akkor már nagyjából az utcáról is bemehet bárki, bármikor.
2021. ápr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!