Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van értelme regisztrálni...

Van értelme regisztrálni munkaügyibe?

Figyelt kérdés
Itthon hallgattom hogy regisztráljak be,de csak negatív dolgokat hallok róla.Pl hogy olyan munkákat jelölnek ki (ha kijelölnek) ami messze van vagy nincs megfelelő végzettséged hozzá.Ha nem fogadod el,kizárnak a rendszerből.Csak azért akarja anyám hogy regisztráljak hogy a TB-t fizessék,de én inkább fizettem magamnak mint hogy egy ilyen helyre bemenjek.Támogatást nem igen kapnák mert most végeztem,szóval sok értelmét nem látom.Induló képzések meg végkép nem érdekelnek.Szerintem jobban járok ha magamnak keresek állást és nem rajtuk keresztül.

2020. aug. 9. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Tök jó hogy meg is válaszoltad a kérdést saját magadnak.
2020. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Akkor van értelme regisztrálni, ha 3 évet ledolgoztál.Ugyanis, akkor jár segély 3 hónapig.
2020. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen,részbe megválaszoltam magamnak,csak érdekel más véleménye is. :)
2020. aug. 9. 18:18
 4/14 anonim ***** válasza:
A TB miatt megéri (illetve ha kapsz korábbi munkaviszony után támogatást, de ez téged nem érint), amúgy nem.
2020. aug. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én gépészmérnöki végzettséggel, 2 év munkaviszonnyal is elment, beregisztráltam, és megkaptam 72 napra a támogatást (részarányosan megkapod a támogatást attól függően, mennyit dolgoztál az elmúlt 3 évben), de még az ő általuk ajánlott lehetőséget is megjelöltem, ha lenne. Május óta nem találok állást, csak 1-2 interjúra hívtak be, holnap megyek a harmadikra... Szerintem érdemes.
2020. aug. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
De persze úgy értem emellett keresd magad is nyilván.
2020. aug. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja ha most végeztél, akkor tb miatt mindenképp.
2020. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem az volt a mákom, hogy mikor májusba nelküldtek a vírus miatt, kaptam kb. 3 havi bért egyösszegben kompenzációként és ehhez jött még az álláskeresési támogatás. 5-6-7 voltam.
2020. aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Regisztralva vagyok, itt a tapasztalatom:


A tb-t most harom honapig fizetik, utana neked kell. A virus miatt max fel evet huzhatod.


Nagyon sokan vannak most, bolondok haza bemenni es sok frusztracio. Nyitas elotti fel oraban mar 30 ember tuti van es a tobbseg tolakszik, paraszt, idegbeteg. A tolakodas a leggyakoribb.


Jaradek az nem konzisztens. En egyik honapban kaptam kemeny nyolcezret, aztan egy szep magas osszeget, majd 100 ezer alatt.


Az ingyenes bkk berlet egy nagy kincs, mar csak azert vagyok ott, mert mar semmit nem kapok. Amikor egy otperces interjura mesz, akkor baromi jol jon a berlet. Elintezni macera, be kell menni igenyelni (sorbanallas, idegeskedes) majd egy het mulva at kell venni (sorbanallas, idegeskedes).


Igazabol ennyi. A berlet nekem nagyon jol jon, a tobbit a hatam kozepere nem kivanom. Allaslehetoseget toluk nem kaptam. Szoval en csak a berlet miatt vagyok ott.

2020. aug. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát én pályakezdőként értelmét nem látom beregisztrálni,csak itthon próbálják rámerőszakolni.
2020. aug. 11. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!