Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megbízható oldalról keresek...

Megbízható oldalról keresek cikket, ahol leírják, hogy ezek a vakcinák, amivel most oltanak még nincsenek tesztelve, és rajtunk tesztelik?

Figyelt kérdés
Főnökömmel vitatkoztam, ő azt mondja ezek a vakcinák teljesen megbízhatóak, hisz engedélyezve vannak, én viszont azt mondtam, hogy mindenhol azt hallom, hogy nincs róla adat, hogy milyen mellékhatásai lesznek, hisz most lett kifejlesztve, és senki nem vállal értük felelősséget. Erre ő azt mondja, hogy egy gyógyszerre se vállal felelősséget senki, mert le vannak írva a mellékhatások. Nem tudtok valami cikket, ahol arról írnak, amit én mondok?
2021. ápr. 14. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Álhírterjesztő blogokon van egy csomó cikk arról, amit te mondasz.


A védőoltások engedélyezése az Európai Unióban: [link]

Felelősségvállalás: [link]


A felelősséget például mindketten rosszul tudjátok, mindkét esetben (gyógyszerek és covid-oltások) vállal felelősséget a gyártó és/vagy az állam.

2021. ápr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, csak azt hallottam, hogy még az orvosok is azt mondják, semmit nem lehet kizárni, hogy mit fog okozni az ember szervezetében, hisz arról nincs adat.
2021. ápr. 14. 10:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, hát kizárni tényleg soha semmit nem lehet.
2021. ápr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Főnöködnek van igaza.
2021. ápr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!