Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt aki az oltásra való...

Volt aki az oltásra való jelentkezésnél az állandó lakcímét adta meg, de a helyszínen a tartózkodásit? Hova küldték végül a vakcina igazolványt?

Figyelt kérdés
Nagyon várom, hogy megérkezzen, de nem tudom hová fogják küldeni, és a helyszínen sem tudtak rá választ adni. A tartózkodási helyem nem egyezik az állandó lakcímemmel. Az állandóval regisztráltam, de jobb lenne, ha az albérletem címére küldenék ki. Félek, hogy nem fogom kézhez kapni. Azt sem tudom, hogy olyankor mi lesz a teendő.

2021. ápr. 15. 16:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Az oltóponton kitöltött lapra a tartózkodási címet írtam fel.
2021. ápr. 15. 16:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Regisztrációkor és az oltó ponton is az ideiglenest adtam meg, mégis az ország másik felébe, az állandó lakcimemre küldték a kártyát.
2021. ápr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fordítva, az állandót szoktam megadni, de az ideiglenesre érkezett.
2021. ápr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
en is ebbe a cipobe jarok... allando cimet adtam meg regisztralaskor. helyszinen ahol tartozkodom. rohej, hogy ilyen "alap" dologgal nem foglalkoznak.
2021. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Főleg, hogy sok embert érint ez a probléma. Rengetegen laknak úgy albérletben, hogy az állandó lakcímük máshol van. Gondolom ez senkit sem érdekel, mert ugye egy idealizált világban, mindenki ott él, ahová be van jelentve...
2021. ápr. 23. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!