Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltottak! Oltás előtt titeket...

Oltottak! Oltás előtt titeket tájékoztattak, mit nem szabad csinálni az oltást követően?

Figyelt kérdés

Anyám alkoholista, pluszban gyógyszert szed antidepresszánst, erre még rájön hogy az Astra-val fog oltakozni és a munkahelye intézi. Dohányzik is.

Titeket tájékozzattak egyáltalán arról, hogy sem alkoholt sem bizonyos gyógyszereket nem lehet rá inni/szedni?

Mert talán ha ők mondják, pár napig leáll... én hiába beszélek. Aggódom.



2021. ápr. 15. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A helyzet az, hogy nem. Én is gondoltam már erre. Talán kicsit jobban is belemehetnének ebbe, de ne felejtsük el, hogy gyakorlatilag nem ismerik a hosszútávú hatásait/mellékhatásait az oltásoknak.
2021. ápr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Szabad bármit. Már amennyire máskor is... Mert mondjuk inni, dohányozni, drogozni, stb. máskor se szabad ugye...
2021. ápr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Nem, de egy papírt ki kell tölteni betegségekről, szedett gyógyszerekről.

Alkoholt lehet inni, nem leszel tőle rosszul, bár nyilván nem is előnyös.

2021. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!