Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mediátor mentes diétát írt...

Mediátor mentes diétát írt fel az orvos a bőrkiütésemre. Kaptam egy cetlit amin szinte minden étel rajta van, hogy mit nem szabad fogyasztanom. Viszont arról semmilyen tájékoztatást nem kaptam, hogy egyáltalán mit ehetek. Tippek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 21. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ami nincs a papíron, biztosan van 1-2 olyan élelmiszer is, ami ott nincs felsorolva.
2016. szept. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem látjuk a papírt, de szerintem sincs rajta minden. Azért elég baj, hogy nem mondták, mit ehetsz, én rákérdeztem volna, bár lehet, hogy ez nem így működik, nem értek az orvosokhoz.
2016. szept. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 aperitif ***** válasza:

Ezt találtam a gugliban, remélem tudtam segíteni:

[link]

2016. szept. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
füstölt hús, hal, eper, ananász, paradicsom, paprika, zöldség, üdítő, csoki, bab, lencse, dió, mogyoró, tej, tejtermék, tojás, savanyúság, ételízesítő... és még sorolhatnám dolgok.
2016. szept. 21. 22:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyan ételeket nem ehetsz, amiben sok hisztamin van, vagy hisztamint szabadít fel.


Semmiféle konzervált, savanyított, érlelt, pácolt, füstölt, tartósított, feldolgozott, színezett ételt-italt nem.


Ehetsz húst, főleg csirkét, abból is inkább a mellét, vagy lebőrözött combját, vagy marhát, friss sajtot is, pld. mozarellát, krumplit, rizset, almát, káposztát, uborkát, zöldbabot, sárgarépát, salátát, tojás nélküli tésztát.


És jobban kell vigyáznod, hogy friss ételt egyél.


Itt egy táblázat, talán segít eligazodnod.


[link]


Habár ha több táblázatot is nézel, zavarba jössz, mert eléggé ellentmondásosak.

2016. szept. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!