Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mellkasi fájdalmam van de a...

Mellkasi fájdalmam van de a légzés nem nehéz mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok 17 éves vagyok. Alapesetben egészségesnek mondanám magam heti 4-5x sportolok, odafigyelek mit eszek és mennyit. A tegnap este folyamán elkezdett fájni a mellkasom enyhén a szegycsont és a kulcscsontom körül. (Mindez edzés után 2-3 órára) nem foglalkoztam vele úgy gondoltam, hogy alszok egyet és elmúlik. Na de nem múlt el :( Levegőt venni nem fáj ahogy mozogni se, viszont olyan érzés mintha vki nyomná befelé a szegycsontom vagy mintha egy erős ütés érte volna a mellkasom. Nincs elképzelésem, hogy ez mitől lehet és hogyan lehetne kezelni. Szerintetek?

(Nyilvánvalóan ha romlik az állapotom felhívom az orvost)



2021. ápr. 16. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt a családodban szívbetegség, elsősorban arra gondolok, hogy alacsony életkorban, vagy trombózisos megbetegedés? A panasz szívkoszorúér vagy tüdő eredetűnek imponál, azonban a 17 éves életkor nem illik bele a képbe, az eléggé bezavar.
2021. ápr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy nagyon megterhelő volt az eddzés? Én már jártam így futással. Azt hittem, hogy le tudok futni 10 kilómétert, és ment is, de másnapra elkezdődött ez a mellkasi nyomás. Én abbahagytam egy kis időre a sportot, és nagyjából egy hét alatt rendbejött.
2021. ápr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!