Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valamilyen ételallergiám van,...

Valamilyen ételallergiám van, szedhetek most hashajtót?

Figyelt kérdés

Tegnap ettem 8 palacsintát, epret, joghurtot.

Este nyolctól wc-re járok, tudtam aludni 5 órát. Hétfőn megyek dolgozni és nem tudom, valami olyan gondolatom van, hogy ki kellene ürítenem a beleim egyszerre. Jövő hónapba megyek gyomor meg béltükrözésre állítólag ott kiderül mi a bajom. Tényleg meg tudják nézni úgy, hogy mire vagyok allergiás???



máj. 11. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Komolyan bevertél 8 db palacsintát +egyebeket és csodálkozol, hogy rosszul vagy?
máj. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
130 kiló vagyok! Nekem ez egy laza délutáni kaja. De én hibám, nem írtam oda.
máj. 11. 11:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ételallergiád, hanem túleszed magad folyamatosan.

Laza délutáni kaja 8 palacsinta? Kíváncsi vagyok mit takar neked egy kiadós étkezés.

máj. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ebéd húsleves és cigánypecsenye lesz. Reggel nem ettem semmit. Délután aldiba megyek ott veszek 3 péksütit, valami mogyorós csokit vacsi meg fene tudja szerintem májkrémes kenyér.


De volt, hogy alig ettem akkor meg napjába 6 alkalommal mentem wc-re alig azaz 3 szenya meg 3 alma egy nap.

Alapjába véve meg nem is figyelem csak kajálok, megállok mekibe éppen ami eszembe jut utána este kfc , ott mindig a grander meg a zinger amit eszek. 130 kilót azért el kell látni kajával.

máj. 11. 11:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Össze vissza, rendszertelenül és/vagy nagy mértékben eszel. Ezt a súlyod is mutatja.

Nincsen semilyen allergiád, nem kellene össze vissza enned és normális adagokat kellene bevinned. A 130 kg rengeteg, nem kell ellátnod kajával, fogynod kell legalább 40 kilót és akkor még keveset is mondtam.

máj. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
55 kilót kellene, nekem ezt 12 éve mondták. Akkor még csak alapiskolás voltam.
máj. 11. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!