Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki úgy kapott védettségi...

Aki úgy kapott védettségi kártyát, hogy nem oltatott hanem átesett a covid fertőzésen, annak mi van ráírva,meddig érvényes?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 19. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek mas, de az ervenyessegi ido elvileg 6 honap, gyakorlatilag meg barmennyi lehet. Nekem 3! honapig ervenyes, haveromnak meg 6, ugyanugy covidosak voltunk, csak nekem 2 hettel hamarabb kezdodott.

Ki erti ezt?

2021. ápr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És megkérdezhetem, hogy mennyi időn belül kaptad meg a kártyát?
2021. ápr. 19. 19:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

3 vagy 4 het volt asszem, tehat mar kb 1 honap is letelt a kemeny 3-bol, mire megkaptam :D

Nem ertem, hova kellett ennyire sietni ezzel, at se lett gondolva, az egesz koncepcio szar.

Jo megoldas lett volna a matricazas peldaul, ahogy a diakigazolvanyoknal van, tehat mindig egy matricat kellene ragasztani a kartyara, es azon van a datum. Vagy valami Qr-kod, amit ha beolvasnak, akkor kiirja az ervenyesseget egy rendszerben.

Igy, hogy ranyomtattak, kb lehet is kidobni.

2021. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hónapig érvényes. Március 20-át lett pozitív a tesztem, és ma kaptam meg.
2021. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nektek pcr tesztetek volt csak pozitiv vagy mar a gyorsteszt is es amiatt mar nem is csinaltak pcrt?
2021. ápr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Nekem kórházi pcr poz., a gyorsteszt negatív lett, a férjemnek magán pcr lett pozitív.
2021. ápr. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6,koszi! Nekem csak gyorstesztet csinaltak, ami mar pozitiv volt es attol "felek", hogy nem kapom meg azt a kartyat
2021. ápr. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elvileg a gyorsteszt is számít
2021. ápr. 20. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!