Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hatásos az a gyógyszer amitől...

Hatásos az a gyógyszer amitől nem kívánatos alkoholt fogyasztani, tapasztalat, vélemény?

Figyelt kérdés

De ha nem iszok , hogy lesz hangulatom ebben a nyomorul, szerencsétlen életemben?


Bánatomban piázok!



2021. ápr. 20. 05:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Keresni kell másik elfoglaltságot.Olyat ami érdekel.
2021. ápr. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyapám is megmondta, az a gyógyszer nem hatásos, amit nem lehet pálinkával leküldeni. De persze a legjobb gyógyszer a pálinka. :-)


Komolyra fordítva a szót, ha nem ajánlott a gyógyszer meleltt alkohotl fogyasztani, akkor addig ne igyál. Aki nem bírja ki legalább annyi ideig, az alkoholista.

2021. ápr. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én már kaptam ilyen gyógyszert a pszichiátrián, gondolom arra a gyógyszerre gondolsz, amire ha ráiszol, rosszul leszel... Nos, én simán ráittam arra is, és baromi rosszul lettem, de nem úgy, mint aki túl sokat ivott, vagy bármi... hanem tényleg a gyógyszer hatását éreztem... ennek ellenére nem tántorított el az ivástól, kidobtam a gyógyszert, alig vártam, hogy kiürüljön a szervezetemből, és ittam tovább... azóta is vígan élek... :D szóval nem kell az a sz*r...
2021. ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja még #3-as vagyok, hozzátenném, akkor én soha többé nem fogyaszthatok alkoholt, pedig nekem is az az egyik legjobb dolog az életemben a 3 közül!
2021. ápr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi az a három?
2021. ápr. 24. 07:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyik az alkohol, másik a szerelmem, harmadik a kockulás.
2021. ápr. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem
2021. ápr. 25. 05:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!