Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetett ez?

Mitől lehetett ez?

Figyelt kérdés
Tegnap este hazaértem a munkából, ittam egy bögre tejet, utána ettem egy paprikás Chio chipset, aztán bevettem egy nyugtatót (Relaxina, száraz macskagyökér kivonatból) és még ettem két szelet melegszendvicset. Aztán megfürödtem, és szörnyű hasfájás tört rám, aminek következtében vissza kellett szaladnom a WC-re fosni. Még utána is fájt a hasam, visszaültem, de hiába nyomtam, nem jött semmi. Ezt nyugtázva megpróbáltam elaludni, szerencsére sikerült is és nem riadtam fel hasfájásra vagy ilyesmi és nem is fostam be alvás közben.

2021. ápr. 20. 12:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagy a tej vagy a Relaxina okozott problémát.Külön-külön próbáld meg használni, hogy megnézd okoz-e valamelyik problémát a léirtak között.
2021. ápr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!