Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nehezén már túl lehetek?...

Nehezén már túl lehetek? Meddig tart még?

Figyelt kérdés
Április 13-án kezdődtek a tünetek. Hidegrázás, szagelvesztés, ízelvesztés. Vettem tesztet az negatív lett. De aztán jöttek újabb tünetek végtag fájdalom, fáradékonyság, láz, nehézlégzés. 19-én kint voltak tesztelni az pozitív lett. Azóta a szagokat és az ízeket érzem, most annyi hogy hamar elfáradok akár a beszédben vagy 1 kis mozgásba. Most kezdek köhögni. Lehet ez még rosszabb vagy a nehezén már túl vagyok?

2021. ápr. 21. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Favipiravirt kaptál?
2021. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem kaphatok, kismama vagyok
2021. ápr. 21. 14:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Jaj értem. Pedig az könnyítené a lefolyást. Én április 1-jén fertőződtem meg, azóta is tart a post-covid. Pedig fiatal fiú vagyok.
2021. ápr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem hát jobbulast neked is, csak bízom benne hogy nem lesz rosszabb
2021. ápr. 21. 15:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Reméljük nem lesz rosszabb, neked is jobbulást!

Próbálj meg a lehetőségekhez mérten C- és D-vitaminokat szedni, kismértékben a babának nem ártanak, valamennyire szükségesek is.

2021. ápr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen szedem a vitaminokat, és te április elseje óta karanténba vagy?
2021. ápr. 21. 15:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, túl kell lenned a nehezén. Bár már én is azt gondoltam 3 hét után, de most mintha újra tapasztalnám a tüneteket. Most hallom, egyre többen post-covid tünetektől szenvednek.

Jó egészséget kívánok neked és a kisbabádnak! A jövőben pedig nem kell majd aggódnunk semmi miatt!

2021. ápr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok, nem vagyok már karanténban, mivel a tüneteim megszűntek, csupán a post-covid maradt.
2021. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek
2021. ápr. 21. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!