Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik oltástól féltek?ha...

Melyik oltástól féltek?ha magas a pulzusom?

Figyelt kérdés
melyik oltásoktól féltek és miért? mik a kedvenceitek és miért? én nem szeretnék válogatni,inkább hamarabb sorra kerülnék,de írjátok le. háziorvos adja be? vagy hogy működik az sztk-ban? valószínű hormonproblémáim vannak,mert kevés a menszeszem(de rendszeres),már egy fél éve magas pulzusom van enyhe mozgástól is meg éjszaka is szívdobogás(csak 30 vagyok), régebben szédüléseim is voltak,vércukrom nem tudom rendben van-e. amíg nem enyhül a vírus nem akartam orvoshoz járkálni vizsgálatokra,nehogy ott kapjam el. így veszélyes lenne rám nézve a vírus?(amugy is nyitott ablaknál alszom mindig,nekem mindig kell levegő) már edzek futok egy ideje,de pulzusom nem javult még.
2021. ápr. 21. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
És ha elmennél a háziorvoshoz? Ezt mind elmondhatnád neki.
2021. ápr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A pulzusod nézesd meg. Nem játék az ilyen jellegű probléma. Lehet stressz is, de komoly betegség is, ami rosszabb, mint a covid. Amikor vége lesz, mindenki rá fog zúdulni a rendelőkre, jelenleg pedig minden ismerősöm ürességtől kongó rendelőkről mesélt. Hívd fel a háziorvosod és döntse el ő, hogy rizikósabb kivizsgáltatni, vagy várni.


A háziorvos is olt, de a körzeti rendelők is. Az oltópontokra viszik a kényesebb vakcinát (pl pfeizer, amit -70 fokon kell tárolni).

2021. ápr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek az oltások nem fogják ezt befolyásolni, nekem magas pulzusom pajzsmirigy túlműködéstöl volt, ilyen esetben pfizer, vagy moderna a javasolt vakcina, amúgy meg orvoshoz kellene fordulni a tüneteiddel.
2021. ápr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!